Pracuję w branży budowlanej od 17 lat. Szkolę się intensywnie. Ciągły rozwój daje mi podstawy do tego, aby nazwać się fachowcem. Jednym sposobem użycia tej wiedzy jest świadczenie usług remontowych. Innym jest doradztwo. Zastananwiasz się jak przeprowadzic remont? Jak dobudować taras do swojego domu? Jakie okna powinieneś mieć w swoim mieszkaniu? 

Świadczę doradztwo techniczne dla każdego rodzaju inwestycji. W końcu tysiac projektów które doprowadziłem do końca to nie byle co...

Na przykład: zamierzasz kupić mieszkanie, lub dom ale nie jestes pewien jego stanu. Czy dach jest szczelny? Czy instalacja wodno - kanalizacyjna jest sprawna?  Czy materiały na zewnątrz budynku są odpowiednie? Czy nie ma ukrytych wad, zawilgoceń? A jak działa instalacja elektryczna? Czy jest bezpieczna pod kątem nowych urządzeń? Czy ma zabezpieczenie przed porażeniem?

Sprawdzę dla Ciebie wszyskie kluczowe elementy budynku, co pomoże Ci w podjęciu decyzji - nie będziesz wtedy kupować kota w worku.

Ile trwa taka ocena budynku?

Jest zależna od charakteru lokalu. Zazwyczaj potrzeba na to cały dzień, czasem dłużej, jeśli musże dotrzeć np: do producenta materiałów lub wykonawcy.

Cena zawsze ustalana jest indywidualnie, zależnie od obiektu.